Yeni Trend Vivense Yatak odası

0

Yemek odaları salonları gösteren, koltuk takımlarıyla özellikle uyumlu olması gereken evin en önemli mobilyalarından biridir. Vivense de buradan yola çıkarak sizin için harika bir 2020 koleksiyonu hazırladı. Son yıllarda moda olarak cevize doğru kayan yemek odası modellerini Vivense hem modaya uygun hem de farklı biçimlerde yorumlamıştır. Vivense yemek odası modellerine baktığınızda ceviz yemek odalarını görebileceğiniz gibi ayrıca modern ve country yemek odası tarzlarını da bulabilirsiniz.

Vivense koltuk takımlarında bahsettiğimiz gibi modanın chester koltuk takımları ve ceviz yemek odalarına doğru esmesinden ötürü bir çok firma eski ceviz mobilyalarını geliştirerek tekrar sunmaya karar vermişti. Vivense de eski takımlarını günümüze uygun hale getirip oldukça başarılı bir şekilde satışa sunmakta.

Bunun dışında firma hem sitesinde hem de mağazalarında yemek odası modellerini Yeni Lüks ve Lagom olmak üzere ikiye ayırmış. Yeni lüks kategorisinde adından anlayacağınız üzere trend yemek odası modelleri sergileniyor. Lagom’da ise ahşap tarzda yemek masaları ve konsollar listelenmiş. Dilerseniz bu ürünleri farklı farklı alma şansınız da var.

Vivense yemek odası modellerini çeşit çeşit inceleme şansımız yok ; zira firmada bir çok çeşit bulunmakta. Bizim inceleyip modaya en uygun bulduğumuz yemek odası modeli ise Aida yemek odası modeli. Ceviz tarzıyla baktığınızda direk gözünüzün takılacağı Aida yemek odası ayrıca konsol kapaklarındaki altın rengi detaylarıyla da daha şık duruyor. Özel bir ceviz kaplama kullanılan yemek odası modelinde doğal meşe kaplamasıyla da güzel bir renk yakalanmış. Aida yemek odası modelinin fiyatı ise masası, sandalyeleri ve konsolu ile birlikte kampanyalı olarak 5003 TL. Kalitesine göre fiyatının hakkını veren ürün Vivense mağazalarında en çok satılan yemek odalarından.

Sizin için en güzel Vivense yemek odası modellerini bir araya getirdik. Eviniz için yeni bir yemek odası modeli arıyorsanız Vivense sizin için mantıklı olacaktır.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy