Konfor Mobilya Modelleri

0

Günün yorgunluğunu atıp, dinlenme alanınız olan yatak odalarını dekorasyonu ve mobilya seçimi çok önemlidir. Bu yazımızda bu sezona damgasını vura Konfor yatak odası takımı modellerini inceledik.

Konfor Mobilya Modern Yatak Odası Takımı Carpinus

Ferah ve kullanışlı bir yatak odası dekorasyonu için Konfor mobilyanın Carpinus yatak odası modelini kullanabilirsiniz. Ürünün rengi ve yatak başlığında kullanılan mavi odaya derinlik katarak daha ferah bir ortam haline gelmiştir. Gardırop modelini dilerseniz sürgülü olarakta satın alabilirsiniz. Ayrıca firma gardırop boyunda size bir çok alternatif boyut sunuyor. Görseldeki ürünlerden oluşan Konfor mobilya Carpinus yatak odası takımının fiyatı 8.600 Tl.

Konfor Mobilya Yatak Odası Fiyatları

Konfor mobilya yatak odası fiyatları modele göre değişiklik gösteriyor. Her modelin içinde dahi modül olarak satan firma, model içinde dahi fiyat değişikliği oluşmaktadır. Görseldeki Connie yatak odası takımı başlıklı baza olur ise 4,604 başlıklı bazalı karyola olursa 1,511 Tldir. Her model için güncel ürün fiyatları görselin altında yazmaktadır.

Ferah yatak odası takımları Konfor Mobilya

Konfor mobilya Hillary yatak odası takımında sade ve kullanışlı yapısıyla dikkat çekiyor. Hillary yatak odası takımı fiyat olarakta oldukça uygun. 5 kapaklı gardırop, aynalı şifonyer, iki komodin ve başlıklı karyoladan oluşan yatak odası takımı 2,970 Tl.

Konfor Mobilya Retro Yatak Odası Takımları

Konfor mobilya Ferris yatak odası takımında retro tarzı ayak modeli ve kapaklardaki çıta detaylar ile farklı ve özel bir tasarım. Şifonyerin üzerinde kullanılan asmalı ayna ve şık yatak başlığı ile özel bir tasarım olan Ferris yatak odası fiyatı 6,572 Tl.

Konfor Mobilya Lüks Yatak Odası Takımları

Lüksü ve gösterişi sevenler için Konfor mobilya tarafından üretilen kullanışlı yatak odası takımı olan haris, gardırop bölümününün içinde geniş saklama alanı ile dikkat çekiyor. Yine retro ayakların kullanıldığı yatak odasında eski yuvarlak gömme kulplar tercih edilmiş. Haris yatak odası takımının fiyatı 5913 Tl.

Konfor Mobilya Country Yatak Odası Modeli La Vera

Konfor mobilyanın en fazla talep gören ürünlerinden olan country tarzı yatak odası takımı olan La Vera zarif tasarımıyla görenleri hayran bırakıyor. Şifonyer ve komodinlerde yüksek ahşap ayak tercih edilmiş. Çekmece yüzlerinde diktörtgen motiflere yer verilmiş. Country tarzı mobilyalarda uygulanan üstlerdeki ahşap panel yüzey La Vere’da da tercih edilmiş. Karyola başlığı ise görenleri mest ediyor. Konfor mobilya La Vera yatak odası fiyatı 6,660 tl.

Konfor yatak odası modelleri ve fiyatları

Konfor mobilya softland yatak odası takımı ile beyazın ahengi ve ferahlığı odanıza çok yakışacak. Yine country tarzı yatak odası modeli olan Softland kulp detayları ve geniş saklama alanları ile dikkat çekiyor. Karyola başlığında çiçekli kumaşlar kullanılan modelde yüksek ve normal iki şifonyer bulunuyor. Softland yatak odası fiyatı 5,578 Tldir.

2020 yılına damgasını vuracak Konfor mobilya yatak odası modellerinden oluşan galeri hazırladık, görselin altından galeriye devam edebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy